Miesto plėtra

Miesto plėtra

Miesto plėtra - tai architekto ir teisininko komanda. Jau ilgą laiką valdome projektavimo, teritorijų planavimo, žemėtvarkos procesus, teikiame teisės paslaugas, konsultuojame.

Susisiekite su mumis...

Parduodami rekreacijai skirti 5,5 ha ploto žemės sklypai vaizdingoje miškais apaugusioje Pailgio pakrantėje su poilsio bazės pastatais. Geras privažiavimas keliu, šalia geležinkelio stotelė. Ilga ežero pakrantė su dideliu lieptu, pirtimi. Visi esami pastatai įregistruoti, teritorija sutvarkyta.

Objektas gali būti naudojamas kaip didelis poilsio kompleksas su nuomojamais nameliais, pirtimi, maitinimo, apgyvendinimo, poilsio ir pramogų pastatais, taip pat gali būti išskaidytas atskirais sklypais pardavimui arba naudojamas kaip sodyba, tinkama gyvenimui visais metų laikais.

Vieta ir susisiekimas

Parduodamas poilsio kompleksas yra gražiu reljefu pasižyminčioje miškingoje Pailgio ežero pakrantėje. Netoliese Žeimenos upė, aplinkiniuose miškuose gausu grybų.

Šią vietą lengva pasiekti automobiliu – tik 40 kilometrų arba 45 minutės nuo Vilniaus centro, nuo Pabradės – 15 kilometrų arba 17 minučių, nuo Nemenčinės – 18 kilometrų arba 18 minučių.

Iki veikiančios geležinkelio Sankt Peterburgas - Varšuva stotelės – kelios minutės kelio pėsčiomis, todėl ilsėtis galima atvykti ir traukiniu. Stotelėje per dieną stoja 5 – 6 traukiniai iš Vilniaus. Kelionė trunka apie 50 minučių, šiuo metu bilieto kaina į vieną pusę – tik 2,65 EUR. Pailgio stotelę savaitgaliais taip pat galima pasiekti geležinkeliu ir iš Daugpilio – kelionė trunka apie 2 valandas, bilieto kaina į vieną pusę – 7,20 EUR.

Google maps žemėlapio ištrauka
Maps.lt žemėlapio ištrauka

Žemės sklypų ir pastatų duomenys

Teritorija susideda iš dviejų sklypų, kurių plotas yra 5,2972 ha ir 0,1650 ha. 

Didesniojo sklypo paskirtis – Kita, naudojimo būdas – Rekreacinių teritorijų. Mažesniojo sklypo paskirtis – Kita, naudojimo būdas – nenustatytas.

Didesnis sklypas ribojasi su Pailgio ežeru ir jam priklauso apie 450 metrų ilgio pakrantė. Sklypus skiria keliukas.

Didesniajame, prie ežero esančiame sklype yra šie pastatai:

Pastatas – Gyvenamasis namas, bendrasis plotas 250 kv. m.;

18 Pastatų – Poilsio namelių, bendrasis plotas po 41 – 42 kv. m.;

Pastatas – Pirtis, bendrasis plotas 80 kv. m.;

Pastatas – Valgykla, bendrasis plotas 562 kv. m.;

Kiti inžineriniai statiniai – Krepšinio aikštelė, Kiemo aikštelės, Tvora;

Didelis lieptas.

Mažesniajame, už keliuko esančiame sklype yra šie pastatai:

Pastatas – Prausykla, bendrasis plotas 195 kv. m.;

Pastatas – Dirbtuvės, bendrasis plotas 33 kv. m.

Regia.lt žemėlapio ištrauka

Švenčionių rajono savivaldybės teritorijos bendrasis planas

Remiantis Bendrojo plano sprendiniais, žemės sklypai priskiriami 2/Mk(R) tvarkymo zonai. Šioje zonoje galimos žemės paskirtys – Miškų ūkio ir Kita. Teritorija priskiriama rekreacinio funkcinio prioriteto zonai, kuri gali būti naudojama kaip Intensyvaus pritaikymo (Ri) ir Ekstensyvaus pritaikymo (Re) rekreacinio funkcinio prioriteto zona.

Intensyvaus pritaikymo (Ri) rekreacinio funkcinio prioriteto zonose:

- galima  kempingų, turizmo centrų, poilsio namų, sportinės ir pramoginės rekreacijos kompleksų  ar kitų stacionarių rekreacinių statinių statyba;

- kuriama intensyviam lankymui pritaikyta aplinka, rekreacinė inžinerinė infrastruktūra;

- rekreaciniais interesais gali būti keičiamas gamtinės aplinkos pobūdis;

- esami miškai ir kiti želdynai išsaugomi.

Remiantis bendrojo plano sprendiniais, teritorija gali būti naudojama poilsio kompleksui su apgyvendinimui, maitinimui, sportui, pramogoms skirtais pastatais. Taip pat joje gali būti poilsio paskirties pastatai, pavyzdžiui, vasarnamiai. 

Švenčionių rajono savivaldybės teritorijos bendrojo plano Žemės naudojimo, tvarkymo ir apsaugos reglamentų brėžinio ištrauka  

Teritorijos naudojimo galimybės

Visi žemės sklypuose esantys pastatai yra įregistruoti, jie gali būti remontuojami ar rekonstruojami. Taip pat galima naujų su poilsiu ir rekreacija susijusių pastatų statyba.

Esami 18 poilsio namelių yra neblogos būklės, gali būti suremontuoti ar rekonstruoti ir pritaikyti nuomai. Kiti pastatai (klubas ir valgykla) gali būti naudojami maitinimui, apgyvendinimui, konferencijoms ir renginiams, sportui ar kitoms reikmėms. 

Prie pat ežero esanti pirtis ir didžiulis lieptas gali būti naudojami poilsiautojų pramogoms. Taip pat yra įteisinta ir krepšinio aikštelė.

Teritorijoje esančiame gyvenamajame vieno buto name galima gyventi ištisus metus, todėl visa teritorija ar jos dalis gali būti naudojama kaip sodyba.

Už kelio esančiame mažesniame sklype esantys pastatai – Prausykla ir Dirbtuvės gali būti pritaikomi rekreacinei veiklai ar naudojami likusios teritorijos aptarnavimui.

 

Esame gerai susipažinę su parduodamu objektu, todėl galime atlikti visus projektavimo, teritorijų planavimo, žemėtvarkos, teisinius darbus, siekiant pritaikyti jį pirkėjo poreikiams.

 

Dėl objekto įsigijimo galimybių kreipkitės:

Teisininkas Kasparas Blotnys

+370 687 21721

Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

 

Atliktų darbų žemėlapis

UAB "Miesto plėtra"

Žygimantų g. 13, Vilnius

+370 687 21721

Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Susisiekite su mumis...