Miesto plėtra

Miesto plėtra

Miesto plėtra - tai architekto ir teisininko komanda. Jau ilgą laiką valdome projektavimo, teritorijų planavimo, žemėtvarkos procesus, teikiame teisės paslaugas, konsultuojame.

Susisiekite su mumis...

Parduodamas žemės sklypas prekybos centro, specializuotos parduotuvės ar kito verslo ar pramogų objekto statybai Vilniaus mieste prie judrios Lentvario gatvės. Šalia Lentvario miesto riba. Už kelių šimtų metrų yra tankiai apgyvendinta Kalvų slėnio gyvenvietė. Greta parduodamo sklypo yra vėdinimo įrangos gamykla, kurioje dirba daugiau nei 500 darbuotojų. Aplinkui sparčiai vystomi gyvenamųjų namų kvartalai. Netoliese Grigiškės, Trakų Vokė.

Žemės sklypo vieta

 

Gyventojų skaičius

Panerių seniūnijoje, kurioje yra žemės sklypas, gyvena apie 8000 gyventojų, iš jų netoliese esančioje Trakų Vokėje – 4000.  Šalia esančiame Lentvario mieste – 10160 gyventojų, netoliese esančiose Grigiškėse – apie 10600 gyventojų.

Kalvų slėnio gyvenvietėje gyvena apie 600 gyventojų.

Šalia esančioje Komfovent vėdinimo įrangos gamykloje dirba daugiau nei 500 darbuotojų.

Žemės sklypo vieta

 

Susisiekimas ir inžinerinės komunikacijos

Žemės sklypas ribojasi su judria Lentvario gatve (B kategorija) ir ja važiuojant yra gerai matomas. Iš šios gatvės galima įrengti patogų įvažiavimą.

 

Naujojo Bendrojo plano gatvių raudonųjų linijų brėžinio ištrauka

Nutiesus Konstantino Ostragiškio gatvę, pastačius viaduką virš geležinkelio, ši Lentvario gatvės atkarpa taps pagrindinės susisiekimo arterijos dalimi tarp Vilniaus ir Lentvario, todėl transporto srautai dar labiau išaugs.

Lentvario gatvėje ties parduodamu sklypu yra vandentiekio, kanalizacijos, dujų, elektros ir ryšių tinklai. 

 

Teritorijų planavimo dokumentai

Galiojantis Bendrasis planas

Remiantis šiuo metu galiojančiu Vilniaus miesto Bendruoju planu, žemės sklypas patenka į Vidutinio užstatymo intensyvumo funkcinę zona. Šioje zonoje negyvenamosios paskirties objektams taikomas užstatymo intensyvumas – 2, didžiausias aukštų skaičius – iki 4 aukštų.

 

Galiojančio Bendrojo plano pagrindinio brėžinio ištrauka

 

Naujasis bendrasis planas

Pagal naujojo Bendrojo plano, kuris dar nepatvirtintas, sprendinius, šioje vietoje numatyta Paslaugų zona - Teritorija, skirta viso miesto ar jo rajono gyventojų aptarnavimui reikalingiems prekybos, paslaugų objektams, administracinės paskirties pastatams, kitiems negyvenamosios paskirties pastatams, kuriuose vykdoma ūkinė veikla nesusijusi su taršia gamyba. 

Naujojo Bendrojo plano Panerių seniūnijos brėžinio ištrauka

Užstatymo intensyvumas – 1,5, užstatymo tankis – 80%, aukštų skaičius – 4, pastatų aukštis metrais – 16. Naujajame Bendrajame plane nenumatytos gatvės raudonosios linijos vakarinėje sklypo riboje.

 

Detalieji planai

Galiojančių detaliųjų planų nėra.

 

Prekybos centro statybos galimybės

Prekybos centro eskizas. 1 - Prekybos centras, 2 - automobilių stovėjimo aikštelė, 3 - Ūkinis kiemas

Remiantis mūsų atlikta architektūrine analize, žemės sklype galima pastatyti prekybos centrą, kurio prekybos plotas – apie 1000 kv. m., sandėliavimo plotas – apie 350 kv. m. 

Automobilių stovėjimo vietų skaičius aikštelėje – apie 120. Įvertintas ir prekių atvežimui bei sunkvežimių apsisukimui būtinas ūkinis kiemas.

Įvažiavimas iš Lentvario gatvės ties vakarine žemės sklypo riba. 

Žemės sklype galima ir kitokių verslo, prekybos ar pramogų pastatų statyba.

 

Vystymo veiksmų planas

Žemės sklypas yra Žemės ūkio paskirties, todėl norint statyti prekybos, verslo ar pramogų objektą, reikėtų pakeisti žemės sklypo paskirtį į Kitą, naudojimo būdą – į Komercinės paskirties objektų teritorijų.

Kadangi nedidelė dalis žemės sklypo ploto patenka į gatvių raudonąsias linijas, reikėtų rengti žemės sklypo formavimo ir pertvarkymo projektą, kuriuo būtų atskiriami šie plotai ir keičiama sklypo paskirtis. Šių darbų trukmė nuo pradžios iki sklypų registravimo pabaigos – apie 7 mėnesiai. Šiuo laikotarpiu galima būtų pradėti rengti pastato projektinius pasiūlymus.

Įregistravus pertvarkytus sklypus projektinių pasiūlymų derinimo, viešinimo ir tvirtinimo procedūras, kurias pabaigus būtų gauti specialieji architektūros reikalavimai. Terminas – apie 4 mėnesiai.

Gavus specialiuosius architektūros reikalavimus ir prisijungimo prie inžinerinių tinklų sąlygas, galima rengti pastato techninį projektą ir gauti statybą leidžiantį dokumentą. Terminas – apie 5 mėnesiai.

Bendras planavimo ir projektavimo darbų iki statybą leidžiančių dokumentų laikas – 16 mėnesių.

 

Žemės sklypo duomenys

Plotas – 81 a (8100 kv. m.)

Plotas atidalinus į gatvių raudonąsias linijas patenkantį plotą pagal šiuo metu galiojantį Bendrąjį planą: 69 a (6900 kv. m.).

Plotas atidalinus į gatvių raudonąsias linijas patenkantį plotą pagal naująjį Bendrąjį planą: 71,7 a (7170 kv. m.).

 

Dėl žemės sklypo įsigijimo galimybių kreipkitės:

Teisininkas Kasparas Blotnys

Tel. +370 687 21721

El. paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Atliktų darbų žemėlapis

UAB "Miesto plėtra"

Žygimantų g. 13, Vilnius

+370 687 21721

Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Susisiekite su mumis...